ברוכים הבאים לאתר החדשות המוניציפאליות הישראלי שמאפשר לכולנו לתת מבט לעומק הנושאים המוניציפאליים החיוביים בערי וישובי ישראל לתת במה לעשייה להתפתחות להתקדמות לחינוך לערכים לבריאות ולחיי החברה בישראל המדינה הצעירה שמתפתחת בקצב גדול בחוכמה ובכישרון ובמטביעה את חותמה ביישות העולמית כעוגן חזק ומתקדם אנו מאחלים לכל הגולשים הנאה גדולה וסיפוק מהצצה ויכולת להיחשף לעשייה הגדולה בישוב בו הנכם מתגוררים וגם בשאר ישובי ישראל הנכם מוזמנים להפוך את עמוד הכניסה לדף בית נוסף אצלכם על הצג ולהתעדכן און ליין "כי בישראל קורים גם דברים טובים" גלישה נעימה
לוח שנה
אוקטובר 2014
א ב ג ד ה ו ש
« נוב'    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
ארבעת המפעילים הזוכים ייכללו במאגר שממנו יבחר כל בית ספר את המפעיל הרצוי לו

 

עיריית הרצליה, בשיתוף נציגי ההנהלות המוסדיות של בתי הספר היסודיים בעיר, יצאה במכרז פומבי ליצירת מאגר מפעילי צהרונים בבתי ספר יסודיים. הדגש בבחירת המפעילים היה על איכות הצהרונים, לרבות תוכניות ההפעלה המוצעות, חוגים, קייטנות, יחס בין מספר ילדים למדריך, רכז פדגוגי ואיכות המזון.

 

המפעילים שנבחרו על ידי ועדת המכרזים הם: בית פוסטר, אתגרים והדרכות, מכללת טומשין והמשכיל. שניים מהמפעילים, בית פוסטר ואתגרים, כבר פועלים בעיר והשניים האחרים, מכללת טומשין והמשכיל, זכו השנה לראשונה במכרז.

 

ההנהלות המוסדיות של כל אחד מבתי הספר יבחרו מתוך מאגר המפעילים את המפעיל הרצוי על ידם לשנת הלימודים הקרובה.

 

ראש עיריית הרצליה יעל גרמן מסרה "הבחירה במפעיל הצהרונים נעשתה תוך בדיקות יסודיות הקפדה על ערכים של איכות, בטיחות, אמינות ושירות. אני מודה לוועד ההורים על שיתוף הפעולה ולמנכ"ל העירייה, מר יחיעם השמשוני, על הובלת תהליך המכרז".

כתיבת תגובה

רשימת ערים